Akustisk gitarr Furch, modell G 23 CR, serienummer 32677, daterad 2008, hårt fodral, slitage, några repor. Skickas med Bussgods eller PostNord
Auktnr | SE1.20240508.A56948 |
Varukategori | Musikinstrument / Stränginstrument |
Utropspris | 4 000 kr |
Aktuellt bud | 5 400 kr |
Stänger | 2024-05-08 20:13:00 |
Provision | 810 kr |
Frakt | 599 kr |